Olcsó repülőjegyek Dubaj és Fátima között

Hasonlítsd össze a repülőjegy-ajánlatokat Dubaj és Fátima között

Találd meg a legolcsóbb hónapot vagy akár az év legolcsóbb napját a repülésre Fátima felé

Foglald le a legjobb árú repülőjegyet Fátima felé extra költségek nélkül

Repülőjegy-ajánlatok a(z) Dubaj repülőtér és Fátima között

Olcsó last minute ajánlatot szeretnél, vagy a legjobb oda-vissza repülőjegyet keresed a(z) Dubaj repülőtér és Fátima között? Itt megtalálod a legkedvezőbb árú egyirányú és oda-vissza repülőjegyeket a legegyszerűbben elérhető repülőtérre.

Dubaj–Fátima: járatinformációk

Tudnivalók indulás előtt.
Érkezési repülőtérLisszabon repülőtér
Legolcsóbb repülőjegy keresése84 545 Ft
A legolcsóbb hónap a repülésredecember
Átlagos menetidő8 óra 34 perc
A legnépszerűbb légitársaságokTAP Air Portugal
Átlagos heti járatszám32

Keresd meg a legolcsóbb hónapot a repülésre Dubaj és Fátima között

Folyamatosan figyeljük a repülőjegyek árait, hogy másodpercek alatt megtalálhasd a legjobb repülőjegy-ajánlatot. Jelenleg úgy tűnik, hogy Dubaj és Fátima között december folyamán a legolcsóbbak a repülőjegyek. Ezt a(z) Lisszabon repülőtérre érkező járatok árai alapján állapítottuk meg.

Olcsó repülőjegyek keresése Dubaj és Fátima között – gyakori kérdések

Három repülőtér van Fátima közelében: a(z) Lisszabon repülőtér, a(z) Cascais Municipal Aerodrome repülőtér és a(z) Viseu G. Lobato repülőtér.
A legjobb árú oda-vissza repülőjegy Dubaj kiindulóponttal és Fátima úti céllal 174 702 Ft. A becslés különböző légitársaságoktól és szolgáltatóktól az elmúlt 4 napban gyűjtött adatokon alapul. Az ajánlatok a szabad helyek és más tényezők függvényében változhatnak.
A(z) TAP Air Portugal és a(z) Emirates is kínál közvetlen járatokat a(z) Lisszabon repülőtérre.
Minden lehetséges viteldíjat ellenőriztünk a(z) Dubaj repülőtér és Fátima között, és úgy tűnik, hogy a legolcsóbb közelgő dátum a repülésre 2026. november 9., hétfő. A(z) Dubaj repülőtér és Fátima között általában november során lehet a legolcsóbban repülni.
Ha a(z) Dubaj repülőtérről indulsz, akkor a(z) Lisszabon a legolcsóbb repülőtér Fátima közelében, 102.5 kilométerre Fátima központjától. Erre a repülőtérre 174 702 Ft ártól találtunk repülőjegyeket.
Átnéztük a naptárban a járatokat, és azt találtuk, hogy Dubaj repülőteréről 2026. november 9., hétfő napján a legolcsóbbak a repülőjegyek Fátima területére.
Jelenleg egyetlen légitársaság sem kínál közvetlen járatokat Dubaj repülőtere és Fátima között. A legtöbb útvonalon van egy vagy több átszállás.
Megmutatjuk és összehasonlítjuk több mint 1200 légitársaság és utazási iroda árait, hogy könnyebb dolgod legyen. Ha már tudod, hogy Fátima területére utaznál, de még nem állsz készen a foglalásra, állíts be árértesítést. Nyomon követjük az árakat, és értesítünk, ha emelkednek vagy csökkennek.
Átnéztük az összes adatot a repülési naptárban, és úgy tűnik, hogy körülbelül 40 nappal a repülés előtt van a legolcsóbb időpont, amikor repülőjegyet foglalhatsz Fátima területére, ezért ne hagyd a repjegyvásárlást az utolsó pillanatra.
A(z) Lisszabon repülőtér 102.5 km távolságra van Fátima városától, a(z) Cascais Municipal Aerodrome repülőtér 116.4 km távolságra van Fátima városától, a(z) Viseu G. Lobato repülőtér pedig 130.7 km távolságra van Fátima városától.
A(z) Lisszabon repülőtér van a legközelebb Fátima városához, körülbelül 102.5 km távolságra.
Jelenleg a legolcsóbb légitársaság, amely a(z) Lisszabon repülőtérre repül – amely a legközelebbi repülőtér Fátima városához – a(z) Lufthansa.