Studios Sofia

+ 66

Találd meg Naxosz legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Studios Sofia ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Medence
Nemdohányzó
Kisállat engedélyezett

További részletek erről a hotelről: Studios Sofia

Studios Sofia

A Naxos szigetéhez tartozó Agia Anna strandjától mindössze 250 méterre található Sofia Studios szálláshelyének légkondicionált stúdió az Égei-tengerre néző saját erkéllyel rendelkeznek.

Értékelések innen:
TripadvisorHotels.comExpedia
Utazók említették
Párok

Értékelés: 2025. szept. 16.

Ott-tartózkodás: 2025. szept.

Perfect.

Perfect, impeccable and pleasant studio 5 minutes from the beaches.
Welcoming the owner is impeccable, she came to pick us up and take us back to the port.
Listening to holidaymakers
Családos utazók

NO

Értékelés: 2025. aug. 30.

Ott-tartózkodás: 2025. jún.

Super nice place to stay in Agia Ana

We were here with a large family of 20 people and had booked 8 rooms/apartments here. The apartments were simply equipped, and had a nice little pool where the kids cost themselves in the afternoon.
We booked transport via Sofia with a minibus with room for everyone and paid 80 Euro for each way.
At the bottom of the building there was a gravel road down to the center which was very easy to use to avoid traffic on the main road. Ca. 7-8 minutes to walk down.
We would love to come back
Csoportos utazók

Értékelés: 2025. júl. 8.

Ott-tartózkodás: 2025. jún.

Reccomendations

Sofia is a wonderful host! She was always there for us from the moment we arrived. I loved that the garden was right in front of our studio—it made the stay even more relaxing. Every day, Sofia brought us iced coffee, which was such a lovely gesture. She also offered us a great deal on a rental car. Towels and linens were changed daily, which we really appreciated. At the end of our stay, she gave us small shell turtles as a gift—so adorable!
Családos utazók

Értékelés: 2025. jún. 23.

Ott-tartózkodás: 2025. jún.

Wonderful welcome

We were warmly welcomed by Sofia, who was able to respond to all our needs. Impeccable hygiene and service!
Anonim vendég

Értékelés: 2025. jún. 14.

Ott-tartózkodás: 2025. jún.

Sofia was fantastic and very accommodating. This hotel is not a 3 minute walk from the beach it is about 10 or 15 minutes. Coming back it’s all up hill.
The room was spotless but the beds were not comfortable. The pool was clean but very small. If this is a place you would like to stay I suggest you rent a car as you are a 10 to 15 minute walk to restaurants.

Nagyon jó elhelyezkedés

4,2

Naxosz, Agia Anna, 84300, Görögország|4,36 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Studios Sofia – gyakori kérdések

A(z) Studios Sofia 4.4 kilométerre van Naxosz központjától.
A(z) Studios Sofia Naxosz (Görögország) területén található, és 4.4 kilométerre van Naxosz központjától.
A(z) Studios Sofia bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Studios Sofia kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Studios Sofia területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.