Zorbas Studios

Találd meg Kárpathosz legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Zorbas Studios ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
9:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Háziállatok
Háziállatok felár ellenében vihetők
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Kisállat engedélyezett
Strandnapernyők
UV napozóágy

További részletek erről a hotelről: Zorbas Studios

Zorbas Studios

Situated in Lefkos Karpathou, just a few steps from Panagias Limani Beach, Zorbas Studios features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. It is located 28 km from Folklore Museum Karpathos and provides a housekeeping...

Helyszín

Kárpathosz, Lefkos Karpathou, 85700, Görögország|15,85 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

9:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállatok felár ellenében vihetők

Fontos információk a szállodától
Még érkezés előtt egy bizonyos összeget át kell utalnia a szálláshelynek. A szálláshely a foglalást követően kapcsolatba lép Önnel, és tájékoztatja az átutalás részleteiről. Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó Zorbas Studios illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. Egyéni vendéglátó által kezelve
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logo

Zorbas Studios – gyakori kérdések

A(z) Zorbas Studios 15.9 kilométerre van Kárpathosz központjától.
A(z) Zorbas Studios Kárpathosz (Görögország) területén található, és 15.9 kilométerre van Kárpathosz központjától.
A(z) Zorbas Studios bejelentkezési idejének kezdete 9:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Zorbas Studios kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Zorbas Studios területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.