Hotel Elysium

+ 25

Találd meg Ilosva legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Hotel Elysium ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Medence
Fitneszközpont
Fürdő

További részletek erről a hotelről: Hotel Elysium

Hotel Elysium

Hotel ELYSIUM has a seasonal outdoor swimming pool, garden, a terrace and restaurant in Irshava. Guests can have a drink at the bar. At the hotel, rooms include a wardrobe and a flat-screen TV.

Helyszín

Ilosva, 120 вул. Гагаріна, 90100, Ukrajna|1,65 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Egyéni vendéglátó által kezelve

Hotel Elysium – gyakori kérdések

A(z) Hotel Elysium 1.6 kilométerre van Ilosva központjától.
A(z) Hotel Elysium Ilosva (Ukrajna) területén található, és 1.6 kilométerre van Ilosva központjától.
A(z) Hotel Elysium bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Hotel Elysium kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Hotel Elysium étteremmel is várja a vendégeket.