Tree House Chachoengsao

+ 52

Találd meg Chachoengsao legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Tree House Chachoengsao ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
11:30
Háziállatok
Háziállatok felár ellenében vihetők
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
24 órás recepció
Nemdohányzó
Mosoda

További részletek erről a hotelről: Tree House Chachoengsao

Tree House Chachoengsao

A szálláshely nagy gondot fordít arra, hogy a legmagasabb szintű szolgáltatások és felszereltség révén a vendégek tartózkodása a lehető legkényelmesebb lehessen.Az ingyenes internet-hozzáférés segítségével bárkivel kapcsolatban maradhat a tartózkodása során.Chachoengsao felfedezése még egyszerűbbé válik a szálláshelyen biztosított közlekedési szolgáltatások segítségével. Az autóval érkező látogatók számára ingyenes parkolási lehetőség biztosított. A recepción midig megkapja a szükséges támogatást, mint amilyen például a concierge-szolgáltatás.Pihenésre vágyik? Szobájában szobaszerviz áll rendelkezésre, hogy még kényelmesebbé és élvezetesebbé tegye tartózkodását. Felhívjuk figyelmét, hogy annak érdekében, hogy a látogatók számára biztosíthassák a tiszta levegőt, a szálláson tilos a dohányzás. A dohányzás kizárólag korlátozott számú kijelölt zónában megengedett.A szálláshelyen (Tree House Chachoengsao), minden vendégszoba megfelelő felszereltséggel rendelkezik, hogy kényelmes tartózkodást biztosítson. Az élvezetesebb tartózkodás érdekében a szálláshely kiválasztott szobáiban légkondicionálás vagy ágyneműcsere-szolgáltatás biztosított.A szálláshelyen (Tree House Chachoengsao) található néhány szállásegység egyedi elrendezésű, például különálló nappalit vagy akár erkélyt vagy teraszt is kínál. Bizonyos szobákban olyan szobai szórakoztató funkciók érhetők el, mint a szobán belüli videostreaming, a mindennap friss újság vagy a TV, hogy kellemes időtöltést biztosítanak a vendégeknek.Egyes szobákban minden rendelkezésre áll, ami egy kávé vagy tea elkészítéséhez szükséges. Vegyen egy frissítő fürdőt bármikor, és használja ki bizonyos szobákban elérhető fürdőköpenyek, törölközők vagy hajszárítók előnyeit. Miért ne kezdené nyaralása minden napját egy csésze finom kávéval? Élvezze a frissen főzött, kiváló kávé élénkítő ízét a szálláshelyen.

Értékelések innen:
Trip.comExpediaHotels.com
Utazók említették
Anonim vendég

Értékelés: 2025. máj. 2.

Ott-tartózkodás: 2025. ápr.

Great hotel and friendly staff
Párok

Értékelés: 2025. ápr. 5.

We had a pleasant stay. They allowed us to bring our bikes upstair to keep them safe.
Csoportos utazók

Értékelés: 2024. júl. 1.

very convenient for us. from booking a car, food orders. All in all, the experience is all good. and very affordable.
Anonim vendég

Értékelés: 2025. jún. 28.

Ott-tartózkodás: 2025. máj.

Rude staff and hard beds
Anonim vendég

Értékelés: 2018. nov. 13.

Ott-tartózkodás: 2018. nov.

location is ok. parking is ok. staff is ok. there is a morning coffee; i like it.

Nagyon jó elhelyezkedés

4,1

Chachoengsao, 48/32 New Si Sothon Road Soi 20 Na Mueang, Mueang, 24000, Thaiföld|1,57 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

11:30

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

12 éves kortól

1 907 Ft (THB200) személyenként és éjszakánként

11 éves kor alatt

954 Ft (THB100) személyenként és éjszakánként

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállatok felár ellenében vihetők

Fontos információk a szállodától
Érkezéskor THB 100 fizetendő biztonsági letétként. Ez a letét teljes mértékben visszajár kijelentkezéskor, ha nem keletkezik kár a szállásban.
Fontos információ a városról
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logo

Cash

Tree House Chachoengsao – gyakori kérdések

A(z) Tree House Chachoengsao 1.6 kilométerre van Chachoengsao központjától.
A(z) Tree House Chachoengsao Chachoengsao (Thaiföld) területén található, és 1.6 kilométerre van Chachoengsao központjától.
A(z) Tree House Chachoengsao bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 11:30 előtt kell.
Igen, a(z) Tree House Chachoengsao kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Tree House Chachoengsao területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.