MANEA Orsova

Találd meg Orsova legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) MANEA Orsova ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Étterem
Nemdohányzó
Elsősegélykészlet

További részletek erről a hotelről: MANEA Orsova

MANEA Orsova

Located in Orşova in the Mehedinti region, MANEA Orsova provides accommodation with free private parking. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. The guest house features family rooms.

Helyszín

Orsova, Strada Porțile de Fier NR. 3A, 225200, Románia|0,9 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk.

MANEA Orsova – gyakori kérdések

A(z) MANEA Orsova 0.9 kilométerre van Orsova központjától.
A(z) MANEA Orsova Orsova (Románia) területén található, és 0.9 kilométerre van Orsova központjától.
A(z) MANEA Orsova bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) MANEA Orsova kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) MANEA Orsova étteremmel is várja a vendégeket.