Casa Las Brisas

Találd meg Progreso legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Casa Las Brisas ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
14:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Internet-hozzáférés

További részletek erről a hotelről: Casa Las Brisas

Casa Las Brisas

A Progresóban található Casa Las Brisas saját medencével, ingyenes wifivel és ingyenes parkolási lehetőséggel várja vendégeit. A légkondicionált szálláshely 600 méterre fekszik a Progreso strandtól.

Helyszín

Progreso, Chicxulub, 97320, Mexikó|4,7 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

14:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Casa Las Brisas – gyakori kérdések

A(z) Casa Las Brisas 4.7 kilométerre van Progreso központjától.
A(z) Casa Las Brisas Progreso (Mexikó) területén található, és 4.7 kilométerre van Progreso központjától.
A(z) Casa Las Brisas bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 14:00 előtt kell.
Igen, a(z) Casa Las Brisas kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Casa Las Brisas területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.