Kitale Comfy

Találd meg Kitale legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Kitale Comfy ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
0:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Kisállat engedélyezett
Internet-hozzáférés

További részletek erről a hotelről: Kitale Comfy

Kitale Comfy

A Kitale Comfy szállása Kitale településén található, 4 km-re a Kitale Múzeumtól, 19 km-re a Saiwa Mocsár Nemzeti Parktól és 32 km-re a Kapenguria Múzeumtól. Az erkélyes szálláshely ingyenes parkolási lehetőséget és ingyenes wifit kínál.

Helyszín

Kitale, off Eldoret-Kitale Road, 30200, Kenya|3,54 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

0:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Egyéni vendéglátó által kezelve

Kitale Comfy – gyakori kérdések

A(z) Kitale Comfy 3.5 kilométerre van Kitale központjától.
A(z) Kitale Comfy Kitale (Kenya) területén található, és 3.5 kilométerre van Kitale központjától.
A(z) Kitale Comfy bejelentkezési idejének kezdete 0:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Kitale Comfy kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Kitale Comfy területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.