Maa Aashray

+ 11

Találd meg Ujjain legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Maa Aashray ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
10:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
24 órás recepció
Nemdohányzó
Biztonsági szolgálat

További részletek erről a hotelről: Maa Aashray

Maa Aashray

A Maa Aashray szállást kínál Ujjainban. A 3 csillagos szálloda légkondicionált szobái saját fürdőszobával és ingyenes wifivel rendelkeznek. A szálloda szállásegységei síkképernyős TV-vel és ingyenes piperecikkekkel felszereltek.

Helyszín

Ujjain, Ramghat Marg, 456006, India|1,95 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

10:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk.

Maa Aashray – gyakori kérdések

A(z) Maa Aashray 1.9 kilométerre van Ujjain központjától.
A(z) Maa Aashray Ujjain (India) területén található, és 1.9 kilométerre van Ujjain központjától.
A(z) Maa Aashray bejelentkezési idejének kezdete 10:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Maa Aashray kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Maa Aashray területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.