Nimthang Valley

+ 14

Találd meg Ranipool legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Nimthang Valley ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
10:00
Kijelentkezés eddig:
14:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Kisállat engedélyezett
Bár
Kert
Fűtés

További részletek erről a hotelről: Nimthang Valley

Nimthang Valley

Boasting mountain views, Nimthang Valley features accommodation with balcony, around 4.8 km from Sikkim Manipal University Distance Education. This property offers access to a terrace and free private parking. Guests can make use of a garden.

Helyszín

Ranipool, Ranipool, 737135, India|0 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

10:00

Kijelentkezés eddig:

14:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
Egyéni vendéglátó által kezelve

Nimthang Valley – gyakori kérdések

A(z) Nimthang Valley 0.0 kilométerre van Ranipool központjától.
A(z) Nimthang Valley Ranipool (India) területén található, és 0.0 kilométerre van Ranipool központjától.
A(z) Nimthang Valley bejelentkezési idejének kezdete 10:00, kijelentkezni pedig 14:00 előtt kell.
Igen, a(z) Nimthang Valley kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Nimthang Valley területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.