Hotel Alankar

+ 17

Találd meg Devgarh legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Hotel Alankar ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
12:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Bár
Elsősegélykészlet
Tűzoltó készülékek
Szobaszerviz

További részletek erről a hotelről: Hotel Alankar

Hotel Alankar

A szálláshely (Hotel Alankar) csúcsminőségű szolgáltatásokat és felszereltséget kínál, biztosítva a vendégek számára a legnagyobb kényelmet. A szálláshely által biztosított ingyenes wifi internet-hozzáférésnek köszönhetően kényelmesen megoszthatja fényképeit és válaszolhat e-mailekre.A látogatók számára a szálláshely könnyen elérhető parkolási lehetőségeket biztosít a helyszínen.A lazább napokon és estéken a szobán belüli kényelmi szolgáltatások, például a szobaszerviz lehetővé teszi, hogy a lehető legjobban kihasználja a szobában töltött időt. A legmagasabb szintű pihenés biztosítása érdekében a vendégszobák hívogató kialakításúak és minden alapvető felszereltséggel rendelkeznek, ami szükséges a kellemes élmény biztosításához.A szálláshely egyes szobáiban a vendégek élvezhetik a légkondicionálás és az ágyneműcsere-szolgáltatás előnyeit. A szálláshely a szobák egy részében szobán belüli videostreaminget, mindennap friss újságot vagy TV-t biztosít a vendégek szórakoztatására. A szálláshely szórakoztató létesítményeiben eltöltött este legalább akkora élményt nyújthat, mint a közös kirándulások az útitársaival.

Helyszín

Devgarh, Behind S.T bus Stand, Devgad ,Sindhudurg , 416613, India|0,36 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Hotel Alankar – gyakori kérdések

A(z) Hotel Alankar 0.4 kilométerre van Devgarh központjától.
A(z) Hotel Alankar Devgarh (India) területén található, és 0.4 kilométerre van Devgarh központjától.
A(z) Hotel Alankar bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Hotel Alankar kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Hotel Alankar területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.