Esthell Hotel

+ 37

Találd meg Csennai legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Esthell Hotel ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Reggeli
Reggelit kínál
Háziállatok
Háziállat nem vihető
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Étterem

További részletek erről a hotelről: Esthell Hotel

Esthell Hotel

A szálláshely (Esthell Hotel) hibátlan kiszolgálást és minden szükséges létesítményt biztosít a látogatók számára.A szálláshelyen ingyenes internet-hozzáférés áll rendelkezésre, mely segíti a kapcsolattartást a látogatása során. A szállás reptéri transzferszolgáltatásával könnyedén megszervezheti az utazását a repülőtérről és vissza. A szálláshelyen kínált közlekedési szolgáltatások biztosítják Chennai fáradságmentes felfedezését. A szálláshely ingyenes parkolási lehetőséget kínál a saját közlekedési eszközzel érkező vendégek számára. A recepciós szolgáltatások között biztosított concierge-szolgáltatással könnyedén megtervezheti napi tevékenységeit és utazási igényeit. A szálláshelyen vegye igénybe a helyszíni mosodai szolgáltatást, hogy frissen tartsa kedvenc utazáshoz használt darabjait, így kevesebb ruhát kell magával vinnie.A szobai kényelmi szolgáltatások, mint a szobaszerviz, ideális választássá teszik a szálláshelyet. A szálláshely (Esthell Hotel) minden szállásegysége átgondoltan van kialakítva és berendezve, hogy a látogatók számára kényelmes, otthonos légkört biztosítson. A szobák egy részében légkondicionáló vagy ágyneműcsere-szolgáltatás áll rendelkezésre, hogy biztosítsa a kényelmét.Bizonyos kiválasztott szobákban a vendégek olyan szobai szórakozási lehetőségeket élvezhetnek, mint a szobán belüli videostreaming, a napi újság vagy a TV.Bizonyos szobákban a szálláshely a látogatók számára a szobán belül fogyasztható italokat kínál. Egy finom reggeli tökéletes módja a nap kezdésének, és a szálláshelyen (Esthell Hotel) mindig finom ételeket fogyaszthat. A szálláson könnyen elérhető és ízletes ételek széles választéka áll rendelkezésre, hogy bármikor csillapíthassa étvágyát. A szálláshelyen (Esthell Hotel) a legkülönfélébb étrendi igényű vendégek számára is kínálnak változatos fogásokat. Szerezzen egy szórakoztató estét a szálláshely szórakozási lehetőségeivel.

Értékelések innen:
TripadvisorTrip.com
Utazók említették
Családos utazók

Értékelés: 2025. márc. 15.

Very good rooms located in perfect location. Easy access to beaches and restaurants.
Egyéb

Értékelés: 2025. jan. 24.

Ott-tartózkodás: 2025. jan.

Value for money

A conveniently located hotel in Adyar with good access to public transportation, shopping facilities and dining options.
The hotel has a good bar titled’ The Pirates Bar’.
The liquor and dining options are good. Service is good and the staff are friendly and helpful.
Rooms are clean and comfortable.
Value for money.
Párok

Értékelés: 2024. jún. 23.

Not a 3 star hotel, it’s a 2 star hotel. Very dated and old.
Egyedül utazók

Értékelés: 2023. dec. 7.

Ott-tartózkodás: 2023. dec.

My happy stay here

I have stayed twice in this hotel and found them to be excellent stays .The managers., Mr Sairam , Mr Kalai and Mr Diwakar were extremely pleasant, polite and helpful.
Mr Sairam , in particular, went out of his way to reserve a room for me during the Cyclone crisis. He is a boon to the hotel.
I will certainly love to stay here again and will definitely recommend this hotel to potential tourists.
Dr C D Natarajan
Egyedül utazók

Értékelés: 2019. dec. 21.

Ott-tartózkodás: 2019. dec.

Good one

Good location where you can move around Chennai
Breakfast options is very limited as you are compelled to eat only one dish i.e they bring the food to your room and you have no other choice either you eat it or return it back to them
They don’t serve tea at any point of time

Kivételes elhelyezkedés

5,0

Csennai, 1, Besant Ave Rd, Padmanabha Nagar, Royal Enclave, Chennai, Tamil Nadu 600020, 600020, India|4,08 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Reggeli

Reggelit kínál

Reggeli opciók

Nyugati stílusú reggeli

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logo

Esthell Hotel – gyakori kérdések

A(z) Esthell Hotel 4.1 kilométerre van Csennai központjától.
A(z) Esthell Hotel Csennai (India) területén található, és 4.1 kilométerre van Csennai központjától.
A(z) Esthell Hotel bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Esthell Hotel kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Esthell Hotel étteremmel is várja a vendégeket.