Soneca Cola

+ 23

Találd meg Cola legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Soneca Cola ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Reptéri transzfer
Étterem
Nemdohányzó

További részletek erről a hotelről: Soneca Cola

Soneca Cola

Situated in Cola, a few steps from Cola Beach, Soneca Cola features accommodation with a garden, free private parking, a private beach area and a restaurant. Featuring a bar, the property is located within 30 km of Margao Railway Station.

Helyszín

Cola, Cola Beach Road, 403702, India|1,11 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Soneca Cola – gyakori kérdések

A(z) Soneca Cola 1.1 kilométerre van Cola központjától.
A(z) Soneca Cola Cola (India) területén található, és 1.1 kilométerre van Cola központjától.
A(z) Soneca Cola bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Soneca Cola kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Soneca Cola étteremmel is várja a vendégeket.