Hotel Fortune

+ 31

Találd meg Ayodhya legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Hotel Fortune ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
11:30
Gyermek
A szálloda nem fogad gyerekeket

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Nemdohányzó
Dohányzásra kijelölt helyek

További részletek erről a hotelről: Hotel Fortune

Hotel Fortune

Ayodhya is home to Hotel Fortune. The area's natural beauty can be seen at Ram Ki Paidi and local attractions include Tulsi Udyan Garden and Ramjanamabhoomi. Hotel Fortune offers 11 accommodations with bathrobes and slippers. This Faizabad hotel provides complimentary wireless Internet access, with a speed of 25+ Mbps. Bathrooms include showers.

Értékelések innen:
Expedia
Utazók említették
Anonim vendég

Értékelés: 2026. jan. 8.

Ott-tartózkodás: 2026. jan.

Room was clean and tidy. Staff is courteous and very helpful. Can say it's real value for money. Further walking distance from Ayodhya dham station and Ram Janam Bhumi temple.
Anonim vendég

Értékelés: 2025. dec. 28.

Ott-tartózkodás: 2025. dec.

Very reasonable price, good location. very few meters away from Sri Ram Janmaboomy Ayodhya.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. febr. 18.

Ott-tartózkodás: 2026. febr.

Walkable distance to Ram Mandir, Tuk tuk was a bad experience
Anonim vendég

Értékelés: 2026. jan. 13.

Ott-tartózkodás: 2025. dec.

Clean and spacious room . Right beside the temple, great location
Anonim vendég

Értékelés: 2025. dec. 18.

Ott-tartózkodás: 2025. dec.

Clean room

Helyszín

Ayodhya, Railway Station Road Jalwanpurwa Near Kori Mandir, 224123, India|0,37 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

11:30

Hasznos információk

Gyermek

A szálloda nem fogad gyerekeket

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Hotel Fortune – gyakori kérdések

A(z) Hotel Fortune 0.4 kilométerre van Ayodhya központjától.
A(z) Hotel Fortune Ayodhya (India) területén található, és 0.4 kilométerre van Ayodhya központjától.
A(z) Hotel Fortune bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 11:30 előtt kell.
Igen, a(z) Hotel Fortune kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Hotel Fortune területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.