Botel Marina

+ 153

Találd meg Fiume legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Botel Marina ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Reggeli
Reggelit kínál
Háziállatok
Háziállatok felár ellenében vihetők
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Fitneszközpont
24 órás recepció
Étterem

További részletek erről a hotelről: Botel Marina

Botel Marina

A Botel Marina szállása Rijeka központjában, a kikötőben fekszik. A szálláshely modern berendezésű szobákat, valamint minden részén ingyenes Wi-Fi-t kínál. A helyszíni étteremben mediterrán és horvát különlegességeket szolgálnak fel.

Értékelések innen:
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Utazók említették
Egyedül utazók

Értékelés: 2026. júl. 6.

Superb hotel. Wonderful location.

A superb hotel in a wonderful location.
Botel Marina surpassed all my expectations.
The concept is quirky and very well executed.
The location couldn’t be better in terms of views and being close to the heart of Rijeka.
Good breakfast and the sundeck was a great place to recharge your batteries in the late afternoon and early evening.
Special thanks to Marinela in reception who was very helpful when I checked in and throughout my stay, especially giving me access to the sundeck.
Very highly recommended.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. júl. 22.

Ott-tartózkodás: 2026. júl.

Staff in reception was very pleasant and polite, and the hotel is located very close to the city center in Rijeka. There was aircon in the room, but generally the hotel was fairly worn down. The walls were very thin and you could easily hear other guests. I would not recommend it for families. The breakfast buffet was bad.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. júl. 2.

Ott-tartózkodás: 2026. jún.

Great location close to everything you need in Rijeka. We got a lovely spacious room for three people and loved the atmosphere on the boat. Staff was very friendly and helpful. Would definitely stay here again.
Családos utazók

US

Értékelés: 2025. okt. 13.

Ott-tartózkodás: 2025. okt.

Unique and Special "Botel" in Great Location

Our flight was delayed, the rental car office wasn't open, so we finally arrived at 1:00 am in the morning. The gentleman working reception welcomed us warmly and helped with parking, baggage and room accommodation. The hotel's breakfast was amazing, our room was clean and comfortable. With directions to our next destination, we left with fond memories of this unique "botel".
Családos utazók

Értékelés: 2025. dec. 9.

Ott-tartózkodás: 2025. nov.

One night was enough for us

Booked by mail. The questions were all answered very quickly. Upon arrival in the evening, the woman was already at the door and helped quickly to park, as you have to unlock parking first. Check in top, but then. 2 small gaps in the room that you could not open, therefore no air in it. Room was neatly large and clean but bath/shower full of mold. Mirror attached much too high. It's too bad. Breakfast: Coffee machine to operate yourself, from cold cuts to vegetables all old with edge. No wonder we were the only guests. The young gentleman there was hanging on his cell phone and was unkind.
In the evening upstairs in the bar we were 2 alone again, but the gentleman was very friendly. One night was enough. I don't have to have it again.

Kiváló elhelyezkedés

4,8

Fiume, Adamicev gat, 51000, Horvátország|0,22 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságyak

2 éves kor alatt

2 888 Ft (EUR8) személyenként és éjszakánként

Háziállatok

Háziállatok felár ellenében vihetők

Reggeli

Reggelit kínál

Reggeli opciók

Kontinentális reggeli, Gluténmentes reggeli, Vegetáriánus reggeli

Reggeli ára

5 704 Ft (≈  15,8 EUR)/fő

Reggeli időpontok

07:00 és 10:30 között (Hétfő–Vasárnap)

Fontos információk a szállodától
Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logo

Cash

Botel Marina – gyakori kérdések

A(z) Botel Marina 0.2 kilométerre van Fiume központjától.
A(z) Botel Marina Fiume (Horvátország) területén található, és 0.2 kilométerre van Fiume központjától.
A(z) Botel Marina bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Botel Marina kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Botel Marina étteremmel is várja a vendégeket.