Gregory's Studios

+ 30

Találd meg Liapádes legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Gregory's Studios ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
10:30
Háziállatok
Háziállat nem vihető
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Kert
Autókölcsönző
Internet-hozzáférés

További részletek erről a hotelről: Gregory's Studios

Gregory's Studios

A családi kézben lévő Gregory's Studios bútorozott, kertre és a korfui erdőkre néző erkéllyel rendelkező, önellátó szállásegységeket kínál Paleokasztritsza településén, olajfák ölelésében. Az Ajía Triáda strand gyalogosan 10 perc alatt elérhető.

Értékelések innen:
Tripadvisor
Utazók említették
Párok

Értékelés: 2019. júl. 28.

Ott-tartózkodás: 2019. júl.

Gregory a legjobb!

Leginkább tetszett a hely, a hegyekre néző kilátás a ház körül, és mindent „kézzel” lehet elérni. Először is, a Paleokastritsa a legszebb hely Korfuban, kevés strand 20 percre van gyalog, 5 perces piac, a legjobb görög konyha az "Elia Taverna" -nál, közel 1 percre. A közelben kerékpár, autó vagy motorkerékpár is bérelhető, ha nem szeretne strandozni, és több helyet szeretne látni. Végül, Gregory nagyon kedves és barátságos ember, aki mindig mosolyog. (Még egyszer köszönöm a saját borát.)
Csak egy hátránya számomra, hogy a ház közeli úton van, így ha nem tudsz motorkerékpárokkal és autókkal aludni, szükség lehet füldugóra (ez segít nekem nagyszerű). ?
Párok

Értékelés: 2018. ápr. 4.

Ott-tartózkodás: 2017. jún.

Kedves emberek

Az elmúlt években sokszor maradtunk Gregorival és Maria-val, barátiakká váltak, és az apartmanok gyönyörűen tiszta és jól karbantartott, mindenki számára ajánljuk, sétatávolságra az éttermektől és egy buszozásra Corfu városától és a strandtól x
Párok

UK

Értékelés: 2017. szept. 15.

Ott-tartózkodás: 2017. szept.

tökéletes hely a kikapcsolódásra. nagyszerű nyaralás

éppen visszatértünk Paleokastritsa Gregory stúdióiban. Két stúdióapartont foglaltunk el, és nagyon élveztük a héten.
A tulajdonosok nem lennének több segítséget. A stúdiók jól felszereltek voltak, és a tapasztalt görög utazók tudták, mit várnak főzési lehetőséggel. Egy kis képzelőerővel nem igazán nehéz teljes ételt főzni.
Helyben van néhány gyönyörű étterem, mint például az Elia. Spiros vagy Zorbas, mind gyalogosan. A Zorbas-ban volt egy elvihető pitta gyros, amely mindkét kitöltésnél és olcsó volt 2-kor. 40 euró.
van néhány jól felszerelt helyi szupermarket sétatávolságon belül, ahol meg lehet vásárolni az összes szokásos dolgot.
Minden jó nyaralást ezeken a jól felszerelt stúdiókon. Ha nem bérel egy autót, rendszeres buszjárat indul a fő faluban.
szép tulajdonosok és szép tiszta lakások. semmi panaszkodni. visszatérünk.
Yammas a tulajdonosoknak.

Szálloda válasza

Értékelés: 2017. szept. 18.

dear friends
thank you for your comments and really hope to see you next year in order to have a wonderful time again in paleokastritsa.
best regards from all of us to all of you.
Párok

Értékelés: 2022. aug. 30.

Ott-tartózkodás: 2022. aug.

Acapulco’s bar lo mejor

Alojamiento satisfactorio y bueno para pernoctar. No tiene TV ni muchas comodidades pero útil. Ubicado en una zona estrategica para moverse en coche, con tavernas cercanas. Recomendamos el Bar Acapulco a 3 min del apartamento. Ibamos en pareja.
Párok

Értékelés: 2019. júl. 27.

Ott-tartózkodás: 2019. júl.

OTTIMO

Posizione perfetta per visitare le spiagge più belle dell'isola, camera piccola ma funzionale.
Angela e Gregory (proprietari) molto disponibili, ci siamo trovati molto bene.
Vicino all'appartamento ci sono molte taverne, prezzi giusti.
È presente il parcheggio davanti l'appartamento, aria condizionata costa 3 euro al giorno ma noi abbiamo fatto senza perché la sera si stava molto bene.

Nagyon jó elhelyezkedés

4,0

Liapádes, Palaiokastritsa, 49083, Görögország|1,5 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

10:30

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Fontos információk a szállodától
Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó Gregory's Studios illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. A koronavírus (COVID-19) miatt a szállás óvintézkedéseket vezetett be a vendégek és a személyzet védelme érdekében. Egyes szolgáltatások korlátozottan vagy egyáltalán nem érhetők el. A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás további dokumentumokat kérhet el a vendégektől, hogy igazolják személyazonosságukat, útitervüket és egyéb fontos részleteket az utazással kapcsolatban olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. Érkezéskor EUR 100 fizetendő biztonsági letétként. Készpénzben fizetendő. A letét kijelentkezéskor visszajár. A letét teljes mértékben visszatérítendő készpénzben, ha a kijelentkezéskori szemrevételezéskor úgy találják, hogy nem esett kár a szállásban. Fontos! A szálláshely csak 10 éven felüli gyermekeket fogad.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logo

Gregory's Studios – gyakori kérdések

A(z) Gregory's Studios 1.5 kilométerre van Liapádes központjától.
A(z) Gregory's Studios Liapádes (Görögország) területén található, és 1.5 kilométerre van Liapádes központjától.
A(z) Gregory's Studios bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 10:30 előtt kell.
Nem, a(z) Gregory's Studios nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Gregory's Studios területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.