Villa Luna

Találd meg Lefkáda legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Villa Luna ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Kisállat engedélyezett
Elsősegélykészlet

További részletek erről a hotelről: Villa Luna

Villa Luna

Set in Póndi and only 2.3 km from Vasiliki Beach, Villa Luna offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. This villa features air-conditioned accommodation with a balcony. The property is non-smoking and is situated...

Helyszín

Lefkáda, ΤΚ 31082 Βασιλική Λευκάδα, 31082, Görögország|23,46 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó Villa Luna illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. Egyéni vendéglátó által kezelve

Villa Luna – gyakori kérdések

A(z) Villa Luna 23.5 kilométerre van Lefkáda központjától.
A(z) Villa Luna Lefkáda (Görögország) területén található, és 23.5 kilométerre van Lefkáda központjától.
A(z) Villa Luna bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Villa Luna kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Villa Luna területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.