Du Forum

+ 65

Találd meg Arles legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Du Forum ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:30
Kijelentkezés eddig:
11:00
Reggeli
Reggelit kínál
Háziállatok
Háziállatok térítésmentesen vihetők
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Medence
24 órás recepció
Nemdohányzó
Kisállat engedélyezett

További részletek erről a hotelről: Du Forum

Du Forum

Located in the heart of the old center of the city of Arles, on the famous Place du Forum, the Hôtel du Forum offers quality accommodation in an elegant and neat family house.

Értékelések innen:
Hotels.comExpediaTripadvisor
Utazók említették
Családos utazók

Értékelés: 2026. jún. 9.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Charming French Hotel

This charming hotel takes you back to the last century … It is ideally located in the centre of the old town so the sights are within easy walk. Unusually it has a pool and a very attentive bar-man. There are vintage artefacts everywhere…. For a truly French experience, stay here.
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. máj. 28.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Strongly recommend

Very quick visit but such an amazing place , people extremely friendly and helpful. Silvi who looked after us over the breakfast rocks!
Párok

Értékelés: 2026. jún. 13.

Ott-tartózkodás: 2026. jún.

A hotel that welcomes guests with great courtesy.

We had previously stayed in this characteristic hotel with a somewhat retro atmosphere but a lot of charm. We were welcomed with great courtesy. The rooms, although a bit vintage, confirm the overall atmosphere of the building, which overlooks Place du Forum. A place that I absolutely recommend.
Egyedül utazók

Értékelés: 2026. jún. 1.

Ott-tartózkodás: 2026. jún.

Very pleasant. Such is the feeling from the first to the last minute. From the reception to the pool bar. Period setting.

Competent staff. Pleasant setting. Also seeks the history of the hotel with authentic elements preserved and displayed. A must-try.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. máj. 22.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Hotel is in a good location. Very nice pool.
Only negative was the breakfast was disappointing - tinned fruit and cheap cheese. If I had known the price I would have had breakfast outside of the hotel.

Kiváló elhelyezkedés

4,8

Arles, 10, Place Du Forum, 13200, Franciaország|0,1 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:30

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállatok térítésmentesen vihetők

Reggeli

Reggelit kínál

Reggeli ára

5 109 Ft (≈  14 EUR)/fő

Reggeli időpontok

07:30 és 10:30 között (Hétfő–Vasárnap)

Fontos információk a szállodától
A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás csak a fontos feladatot ellátó vagy engedéllyel rendelkező vendégektől fogad foglalásokat olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. Érkezéskor megalapozott bizonyítékot kell bemutatni, mivel ennek hiányában foglalását törölni fogják érkezéskor.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logo

Cash

Du Forum – gyakori kérdések

A(z) Du Forum 0.1 kilométerre van Arles központjától.
A(z) Du Forum Arles (Franciaország) területén található, és 0.1 kilométerre van Arles központjától.
A(z) Du Forum bejelentkezési idejének kezdete 15:30, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Nem, a(z) Du Forum nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Du Forum területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.