Symphony Hostel Shkoder

+ 24

Találd meg Shkodra legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Symphony Hostel Shkoder ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
24 órás recepció
Nemdohányzó
Mosoda

További részletek erről a hotelről: Symphony Hostel Shkoder

Symphony Hostel Shkoder

Located in Shkodër, Symphony Hostel Shkoder features a shared lounge, terrace, bar, and free WiFi throughout the property. Every room is equipped with a balcony.

Helyszín

Shkodra, Rr.28 Nentori, 4001, Albánia|1,52 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk.

Symphony Hostel Shkoder – gyakori kérdések

A(z) Symphony Hostel Shkoder 1.5 kilométerre van Shkodra központjától.
A(z) Symphony Hostel Shkoder Shkodra (Albánia) területén található, és 1.5 kilométerre van Shkodra központjától.
A(z) Symphony Hostel Shkoder bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Symphony Hostel Shkoder kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Symphony Hostel Shkoder területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.