Olcsó repülőjegyek Pozsony és La Oliva között

Hasonlítsd össze a repülőjegy-ajánlatokat Pozsony és La Oliva között

Találd meg a legolcsóbb hónapot vagy akár az év legolcsóbb napját a repülésre La Oliva felé

Foglald le a legjobb árú repülőjegyet La Oliva felé extra költségek nélkül

Repülőjegy-ajánlatok a(z) Pozsony repülőtér és La Oliva között

Olcsó last minute ajánlatot szeretnél, vagy a legjobb oda-vissza repülőjegyet keresed a(z) Pozsony repülőtér és La Oliva között? Itt megtalálod a legkedvezőbb árú egyirányú és oda-vissza repülőjegyeket a legegyszerűbben elérhető repülőtérre.

Pozsony–La Oliva: járatinformációk

Tudnivalók indulás előtt.
Érkezési repülőtérFuerteventura repülőtér
Legolcsóbb repülőjegy keresése40 892 Ft
A legolcsóbb hónap a repülésreoktóber

Keresd meg a legolcsóbb hónapot a repülésre Pozsony és La Oliva között

Folyton figyeljük az árakat, hogy azonnal rátalálj a legjobb repjegyajánlatra. Most úgy tűnik, hogy Pozsony–La Oliva között október során legolcsóbbak a jegyek a(z) Fuerteventura reptérre érkező járatok alapján.

Olcsó repülőjegyek keresése Pozsony és La Oliva között – gyakori kérdések

Két repülőtér van La Oliva közelében: a(z) Fuerteventura repülőtér és a(z) Lanzarote repülőtér.
A legjobb árú oda-vissza repülőjegy Pozsony kiindulóponttal és La Oliva úti céllal 40 944 Ft. A becslés különböző légitársaságoktól és szolgáltatóktól az elmúlt 4 napban gyűjtött adatokon alapul. Az ajánlatok a szabad helyek és más tényezők függvényében változhatnak.
Jelenleg a(z) Pozsony repülőtérről La Oliva területére egyik légitársaság sem indít közvetlen járatot. De találtunk olyan járatokat 40 944 Ft ártól, amiknél egyszer vagy többször át kell szállni.
Minden lehetséges viteldíjat ellenőriztünk a(z) Pozsony repülőtér és La Oliva között, és úgy tűnik, hogy a legolcsóbb közelgő dátum a repülésre 2026. október 13., kedd. A(z) Pozsony repülőtér és La Oliva között általában október során lehet a legolcsóbban repülni.
Ha a(z) Pozsony repülőtérről indulsz, akkor a(z) Fuerteventura a legolcsóbb repülőtér La Oliva közelében, 18.6 kilométerre La Oliva központjától. Erre a repülőtérre 40 944 Ft ártól találtunk repülőjegyeket.
Átnéztük a naptárban a járatokat, és azt találtuk, hogy Pozsony repülőteréről 2026. október 13., kedd napján a legolcsóbbak a repülőjegyek La Oliva területére.
Jelenleg egyetlen légitársaság sem kínál közvetlen járatokat Pozsony repülőtere és La Oliva között. A legtöbb útvonalon van egy vagy több átszállás.
Megmutatjuk és összehasonlítjuk több mint 1200 légitársaság és utazási iroda árait, hogy könnyebb dolgod legyen. Ha már tudod, hogy La Oliva területére utaznál, de még nem állsz készen a foglalásra, állíts be árértesítést. Nyomon követjük az árakat, és értesítünk, ha emelkednek vagy csökkennek.
Átnéztük az összes adatot a repülési naptárban, és úgy tűnik, hogy körülbelül 40 nappal a repülés előtt van a legolcsóbb időpont, amikor repülőjegyet foglalhatsz La Oliva területére, ezért ne hagyd a repjegyvásárlást az utolsó pillanatra.
A(z) Fuerteventura repülőtér 18.6 km távolságra van La Oliva városától, a(z) Lanzarote repülőtér pedig 49.2 km távolságra van La Oliva városától.
A(z) Fuerteventura repülőtér van a legközelebb La Oliva városához, körülbelül 18.6 km távolságra.
Jelenleg a legolcsóbb légitársaság, amely a(z) Fuerteventura repülőtérre repül – amely a legközelebbi repülőtér La Oliva városához – a(z) Wizz Air.