Sure Guesthouse

+ 86

Találd meg Phuket legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Sure Guesthouse ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Étterem
Nemdohányzó

További részletek erről a hotelről: Sure Guesthouse

Sure Guesthouse

A szálláshely (Sure Guesthouse) csúcsminőségű szolgáltatásokat és felszereltséget kínál, biztosítva a vendégek számára a legnagyobb kényelmet. A szálláshely által biztosított ingyenes wifi internet-hozzáférésnek köszönhetően kényelmesen megoszthatja fényképeit és válaszolhat e-mailekre. A bejelentkezés időpontja előtt megszervezheti a reptéri transzferét, így garantálva a zökkenőmentes és hatékony élményt mind az érkezés, mind az indulás során.A szálláshely (Sure Guesthouse) által kínált szállítási szolgáltatások leegyszerűsítik a kirándulások, turisztikai tevékenységek és egyéb kalandok szervezését Phuket területén. A látogatók ingyenes parkolási lehetőséget vehetnek igénybe a szálláshelyen.A concierge-szolgáltatást is kínáló recepción elérhető szolgáltatások az igényeinek megfelelően állnak rendelkezésre. A szálláshelyen (Sure Guesthouse) elérhető mosodai szolgáltatás segítségével folyamatosan használhatja legkedveltebb ruháit.A lazább napokon és estéken a helyszíni szolgáltatások, például a szobaszerviz lehetővé teszik, hogy teljes mértékben élvezze a szállást.A dohányozni kívánó látogatók számára kijelölt dohányzó zónák állnak rendelkezésre.A legmagasabb szintű pihenés biztosítása érdekében a vendégszobák hívogató kialakításúak és minden alapvető felszereltséggel rendelkeznek, ami szükséges a kellemes élmény biztosításához.A szálláshely (Sure Guesthouse) néhány szállásegysége egyedi elrendezésű, és megtalálható bennük a különálló nappali vagy akár erkély vagy terasz. A szálláshely a szobák egy részében szobán belüli videostreaminget, mindennap friss újságot vagy TV-t biztosít a vendégek szórakoztatására. A felfrissültségét és a kényelmét fürdőköpenyek, törölközők, illetve hajszárító segíti a szálláshelyen, amelyek bizonyos vendégszobákban rendelkezésre állnak. A szálláshelyen (Sure Guesthouse) minden reggel egy finom, házi készítésű reggelivel indíthatja a napot.A szálláshelyen kiváló ételválaszték biztosítja, hogy folyamatosan csábító és könnyen elérhető lehetőségek között válogathasson.

Értékelések innen:
Trip.comHotels.com
Utazók említették
Csoportos utazók

Értékelés: 2025. febr. 4.

We've stayed here for 3 nights. Very good guesthouse for this price. Friendly staff. Close to the bars and beach. Good and not so small room. I would like to come back. A bit noisy, but I didn't have any problem with sleeping honestly
Egyedül utazók

Értékelés: 2024. febr. 3.

This guesthouse exceeded my expectations beyond words. I judged it prematurely because of the price but my room was very big, it was squeaky clean and it actually looked nice. I also had a TV that I actually used, a kettle to make my coffee, an iron to press my clothes and a mini bar fridge. My room also had a balcony. The location is perfect. About 8 minutes walk to the beach (DON'T use the main road if you're walking, it's dangerous with no side walks and further. Use the backstreets). There are bars, restaurants, currency exchange offices, laundromats, ATM's and spa's everywhere you look. Had I known how much I would enjoy this place I would have stayed much longer. The staff at Sure Guesthouse is also very friendly, professional and helpful. Lastly, if you are not driving or using a motorbike, don't you worry, Grab and Bolt work very well here. I was using Grab to go to faraway destinations but then I switched to Bolt because their prices are almost 1/3 of Grabs prices. Cons: It gets a little noisy at night (cause of the bars and nightlife), but not so bad that you can't sleep. Also, there isn't a lift so you have to use stairs (this was fine for me cause I was eating ALOT so I needed the stairs, but I know some people don't like that and should probably ask to get a room on the 2nd floor when booking. Overall, this is a great place to stay for anyone of any age especially considering the price. If I ever come back to Thailand, I will definitely stay at Sure again.
Egyedül utazók

Értékelés: 2024. febr. 26.

Exceptional service, spotlessly clean rooms, and convenient location. The staff were friendly and accommodating, making my stay truly enjoyable. The complimentary breakfast was a delightful bonus. I highly recommend this hotel for a wonderful experience.
Párok

Értékelés: 2024. jan. 22.

Happy overall experience But was unlucky getting the first nights next to the main road / highway. Changed to the next house and now it is all good. 5 minutes Walk to the beach
Csoportos utazók

Értékelés: 2024. márc. 15.

Very friendly staff rooms where very clean and location was spot on

Helyszín

3,6

Phuket Kamala, 94, 147 Moo 3 Soi Thaweewongsup, Kamala, 83150, Thaiföld|14,23 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Fontos információ a városról
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Sure Guesthouse – gyakori kérdések

A(z) Sure Guesthouse 14.2 kilométerre van Phuket központjától.
A(z) Sure Guesthouse Phuket (Thaiföld) területén található, és 14.2 kilométerre van Phuket központjától.
A(z) Sure Guesthouse bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Nem, a(z) Sure Guesthouse nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Igen, a(z) Sure Guesthouse étteremmel is várja a vendégeket.