Bodega Koh Phi Phi

+ 40

Találd meg Krabi legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Bodega Koh Phi Phi ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Étterem
Nemdohányzó
Bár
Szobaszerviz

További részletek erről a hotelről: Bodega Koh Phi Phi

Bodega Koh Phi Phi

A szálláshely (Bodega Koh Phi Phi), a kivételes kiszolgálás és a csúcsminőségű felszereltség révén emlékezetes élményt nyújt a vendégek számára.A teljes látogatása alatt biztosított ingyenes wifi segítségével bárkivel könnyedén tarthatja a kapcsolatot.A recepción egy segítőkész csapatot talál olyan szolgáltatásokkal, mint a portaszolgálat.A város legjobb szórakoztató programjaira szóló belépők beszerzése a szálláshely jegyértékesítési szolgáltatásával könnyedén megoldható.Kikapcsolódásra vágyik? Hozza ki a legtöbbet a látogatásából a szálláshelyen (Bodega Koh Phi Phi) elérhető szolgáltatásokkal, mint amilyen a szobaszerviz.A dohányzás kizárólag a szálláshely által kijelölt dohányzóhelyeken engedélyezett.A szálláshely kényelmi felszerelései között megtalál mindent, ami egy pihentető éjszakai alváshoz szükséges.A szálláshelyen a magasabb szintű élmény érdekében egyes szobákban légkondicionálás vagy ágyneműcsere-szolgáltatás érhető el, hogy javítsák a tartózkodás élményét. Mivel a szálláshely tisztában van azzal, mennyire fontos a fürdőszobai felszereltség a vendégélmény tekintetében, bizonyos szobákban fürdőköpenyt, törölközőt, illetve hajszárítót is kínál. Ha nem szeretne kimozdulni az étkezésekhez, a szálláshely csábító kulináris választéka mindig a rendelkezésre áll.Éljen át egy fantasztikus estét könnyedén! Töltse estéit kellemesen anélkül, hogy elhagyná a szálláshely szórakoztató létesítményeit. Ha különösen igényes az étkezésére, akkor biztosan értékelni fogja, hogy a helyszínen főzési lehetőségek elérhetők. A szálláshelyen (Bodega Koh Phi Phi) egész nap elérhető szórakoztató tevékenységekben vehet részt.Tapasztalja meg a szállás egyedülálló privát strandját, amely kivételes közvetlen hozzáférést biztosít az óceánhoz.

Helyszín

3,5

Krabi Ao Nang, 308, Ao Nang, 81000, Thaiföld|39,47 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Fontos információ a városról
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Meglévő ágyak használata

A gyerekeknek pótágyra van szükségük, hogy a szobában tudjanak aludni.

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Bodega Koh Phi Phi – gyakori kérdések

A(z) Bodega Koh Phi Phi 39.5 kilométerre van Krabi központjától.
A(z) Bodega Koh Phi Phi Krabi (Thaiföld) területén található, és 39.5 kilométerre van Krabi központjától.
A(z) Bodega Koh Phi Phi bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Nem, a(z) Bodega Koh Phi Phi nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Igen, a(z) Bodega Koh Phi Phi étteremmel is várja a vendégeket.