Apartamentos Doña Carmen
+ 92
Találd meg Málaga legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján
Hasonlítsd össze a(z) Apartamentos Doña Carmen ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen
Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat
Szobák és árak összehasonlítása
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények
Bejelentkezés ettől: | 15:30 |
|---|---|
Kijelentkezés eddig: | 11:00 |
Háziállatok | Háziállat nem vihető |
Gyermek | Gyerekbarát szálloda |
További részletek erről a hotelről: Apartamentos Doña Carmen
Apartamentos Doña Carmen
Apartamentos Doña Carmen are located 10 minutes’ walk from El Palo Beach, in Malaga, and 1 km from El Candado Marina.
Helyszín
Málaga Este, Sawa Martínez, 35, 29017, Spanyolország|6,62 km a városközponttól
Érkezés és távozás
Bejelentkezés ettől:
15:30
Kijelentkezés eddig:
11:00
Hasznos információk
Gyerekbarát szálloda
3 éves kortól
7 184 Ft (EUR20) személyenként és éjszakánként
7 184 Ft (EUR20) személyenként és éjszakánként
Háziállat nem vihető
Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó Apartamentos Doña Carmen illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Érkezéskor EUR 100 fizetendő biztonsági letétként. Hitelkártyával fizetendő. A letét a kijelentkezés után 7 nappal visszajár. A letét teljes mértékben visszatérítendő hitelkártyával, ha a kijelentkezéskori szemrevételezéskor úgy találják, hogy nem esett kár a szállásban. Please inform the accommodation in advance in case of arrival after 21:00. A surcharge of EUR 20 applies for arrivals between 21:00 and 23:00. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:

Apartamentos Doña Carmen – gyakori kérdések
Repülőjegyre vagy autóra van szükséged az utazáshoz?
Tudtad, hogy az utazásod többi részét is segíthetünk megtervezni? Akár repülőjegyre, akár autókölcsönzésre van szükséged, velünk exkluzív ajánlatokat és nagyszerű árakat találhatsz.Járatok ide: Málaga
Autóbérlés itt: Málaga