Am Schmeding

+ 24

Találd meg Berlin legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Am Schmeding ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
10:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Nemdohányzó
Elsősegélykészlet

További részletek erről a hotelről: Am Schmeding

Am Schmeding

Boasting quiet street views, Am Schmeding provides accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around 11 km from Alexanderplatz. This apartment offers free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi.

Helyszín

Berlin Marzahn-Hellersdorf, 42 Am Schmeding, 12685, Németország|9,36 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

10:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Am Schmeding – gyakori kérdések

A(z) Am Schmeding 9.4 kilométerre van Berlin központjától.
A(z) Am Schmeding Berlin (Németország) területén található, és 9.4 kilométerre van Berlin központjától.
A(z) Am Schmeding bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 10:00 előtt kell.
Igen, a(z) Am Schmeding kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Am Schmeding területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.