Gite Oukaimeden

Találd meg Oukaïmeden legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Gite Oukaimeden ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Étterem
Nemdohányzó

További részletek erről a hotelről: Gite Oukaimeden

Gite Oukaimeden

Featuring a shared lounge, Gite Oukaimeden is set in Oukaïmeden. This guest house provides free private parking and a shared kitchen.

Helyszín

Oukaïmeden, Gite Oukaimeden, 42000, Marokkó|0,26 km a városközponttól

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Gite Oukaimeden – gyakori kérdések

A(z) Gite Oukaimeden 0.3 kilométerre van Oukaïmeden központjától.
A(z) Gite Oukaimeden Oukaïmeden (Marokkó) területén található, és 0.3 kilométerre van Oukaïmeden központjától.
Igen, a(z) Gite Oukaimeden kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Gite Oukaimeden étteremmel is várja a vendégeket.