Bārtas Krasts

+ 25

Találd meg Rucava legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Bārtas Krasts ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
12:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Kisállat engedélyezett
Bankett szolgáltatások

További részletek erről a hotelről: Bārtas Krasts

Bārtas Krasts

Located in Dunika and only 38 km from Liepaja Olympic Centre, Bārtas Krasts provides accommodation with river views, free WiFi and free private parking. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace.

Értékelések innen:
Tripadvisor
Utazók említették
Családos utazók

Értékelés: 2020. júl. 16.

Ott-tartózkodás: 2020. júl.

Amazing Camping Experienc

The best camping site ever visited. Comfortable and peaceful. Water and electricity provided literally for every tent. Clean toilets and shower facilities for campers. Small river privided good morning swim.
Responsive host.
Vendégvélemények a(z) Tripadvisor oldaláról

Helyszín

Rucava, Bartas krasts , LV-3480, Lettország|20,9 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Bārtas Krasts – gyakori kérdések

A(z) Bārtas Krasts 20.9 kilométerre van Rucava központjától.
A(z) Bārtas Krasts Rucava (Lettország) területén található, és 20.9 kilométerre van Rucava központjától.
A(z) Bārtas Krasts bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Bārtas Krasts kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Bārtas Krasts területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.