MGM Macau

+ 192

Találd meg Makaó legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) MGM Macau ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Reptéri transzfer
Medence
Fitneszközpont

További részletek erről a hotelről: MGM Macau

MGM Macau

A szálláshely (MGM MACAU) hibátlan kiszolgálást és minden szükséges létesítményt biztosít a látogatók számára.A szálláshelyen ingyenes internet-hozzáférés áll rendelkezésre, mely segíti a kapcsolattartást a látogatása során.A szállás reptéri transzferszolgáltatásával könnyedén megszervezheti az utazását a repülőtérről és vissza. A szálláshelyen kínált közlekedési szolgáltatások biztosítják Makaó fáradságmentes felfedezését. A szálláshely ingyenes parkolási lehetőséget kínál a saját közlekedési eszközzel érkező vendégek számára. A recepciós szolgáltatások között biztosított concierge-szolgáltatással könnyedén megtervezheti napi tevékenységeit és utazási igényeit. A szálláshely jegyértékesítési szolgáltatása segíthet a szabadidős tevékenységek és kalandok lefoglalásában is. A szálláshelyen vegye igénybe a helyszíni mosodai szolgáltatást, hogy frissen tartsa kedvenc utazáshoz használt darabjait, így kevesebb ruhát kell magával vinnie.A szobai kényelmi szolgáltatások, mint a szobaszerviz, ideális választássá teszik a szálláshelyet.A dohányzás csak a dohányzásra kijelölt zónákban engedélyezett. A szálláshely (MGM MACAU) minden szállásegysége átgondoltan van kialakítva és berendezve, hogy a látogatók számára kényelmes, otthonos légkört biztosítson. A szobák egy részében légkondicionáló vagy ágyneműcsere-szolgáltatás áll rendelkezésre, hogy biztosítsa a kényelmét.A szálláshelyen (MGM MACAU) a vendégek bizonyos szobákban külön nappalit, vagy akár erkélyt vagy teraszt is találhatnak.Bizonyos kiválasztott szobákban a vendégek olyan szobai szórakozási lehetőségeket élvezhetnek, mint a szobán belüli videostreaming, a napi újság vagy a TV. Bizonyos szobákban a szálláshely a látogatók számára a szobán belül fogyasztható italokat kínál.A szálláshely (MGM MACAU) fürdőköpenyt, törölközőt vagy hajszárítót kínál az egyes szobák fürdőszobáiban. Kezdje a napot felfrissülve és felüdülve, miközben egy csésze minőségi kávét fogyaszt a szálláson található kávézóban.A szálláson könnyen elérhető és ízletes ételek széles választéka áll rendelkezésre, hogy bármikor csillapíthassa étvágyát. Teremtsen felejthetetlen pillanatokat útitársaival a szálláshely pár lépésre lévő szórakoztató létesítményeinek segítségével, és töltsenek együtt egy kellemes estét. A szálláshelyen (MGM MACAU) a vendégek élvezhetik a szórakozásukat szolgáló kellemes szabadidős lehetőségeket. Lazítson, és zárjon le minden napot kellemesen a wellnesslétesítmények meglátogatásával, amelyek nyugtató élményt nyújtanak. Csobbanjon mindennap a medence élénkítő vizében, és frissüljön fel egy kicsit, vagy ússzon le pár vérpezsdítő kört.A szálláshelyen MGM MACAU a vendégek kényelmére kiemelt figyelmet fordítanak. Élvezze kedvenc italát fürdőruhában a szállás medence melletti bárjában. Azok a vendégek, akik nyaralásuk alatt is szeretik fitneszprogramjukat fenntartani, ellátogathatnak a szálláshely által biztosított fitneszközpontba.

Értékelések innen:
Trip.comHotels.comExpediaTripadvisor
Utazók említették
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. máj. 24.

great experience

beautiful place. upon entering, the first impression is the very pleasant hotel scent. we will always remember this scent. thanks Pau and Jennie for the museum tickets.

Szálloda válasza

Értékelés: 2026. máj. 26.

Dear rubyj354,
Warm greetings from MGM!
Thank you for staying with us. It is always a pleasure to receive positive feedback from our guests and I look forward to passing along your compliments to our team members. We strive every day to Make Great Moments for our guests, which is why your valuable comments are so meaningful for us to receive.
We appreciate your kind comments and hope to serve you again soon.
Best regards,
Rooms
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. máj. 24.

wonderful hotel

what a beautiful hotel. upon entrance, the hotel scent is magnificent! thanks Pau and Jennie for giving us museum tickets and helping us take wonderful photos

Szálloda válasza

Értékelés: 2026. máj. 26.

Dear nheryl2026,
Warm greetings from MGM!
Thank you for staying with us. It is always a pleasure to receive positive feedback from our guests and I look forward to passing along your compliments to our team members. We strive every day to Make Great Moments for our guests, which is why your valuable comments are so meaningful for us to receive.
We appreciate your kind comments and hope to serve you again soon.
Best regards,
Rooms
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. ápr. 12.

Ott-tartózkodás: 2026. ápr.

great hotel

what a very beautiful hotel, there are so many artworks everywhere. thank you pau and jennie for helping with our photo taking and giving us museum tickets. we had the great experience we will come back

Szálloda válasza

Értékelés: 2026. ápr. 13.

Dear henied2026,
Warm greetings from MGM!
Thank you for staying with us. It is always a pleasure to receive positive feedback from our guests and I look forward to passing along your compliments to our team members. We strive every day to Make Great Moments for our guests, which is why your valuable comments are so meaningful for us to receive.
We appreciate your kind comments and hope to serve you again soon.
Best regards,
Rooms
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. ápr. 12.

Ott-tartózkodás: 2026. ápr.

Good experience

Very nice hotel and room. Thank you Pau and Jennie! They took the initiative to take our photos. They also gave us some museum tickets and explained the lucky draw.

Szálloda válasza

Értékelés: 2026. ápr. 13.

Dear amanciao2026,
Warm greetings from MGM!
Thank you for staying with us. It is always a pleasure to receive positive feedback from our guests and I look forward to passing along your compliments to our team members. We strive every day to Make Great Moments for our guests, which is why your valuable comments are so meaningful for us to receive.
We appreciate your kind comments and hope to serve you again soon.
Best regards,
Rooms
Csoportos utazók

Értékelés: 2026. ápr. 12.

Ott-tartózkodás: 2026. ápr.

Fun moments

This hotel is very beautiful. Full of art pieces everywhere. Had so much fun with friends. Thank you to Pau for taking the initiative to help us take photos. Thank you Jennie for the museum tickets. It made our trip more memorable. Very good customer service.

Szálloda válasza

Értékelés: 2026. ápr. 13.

Dear miacR653WP,
Warm greetings from MGM!
Thank you for staying with us. It is always a pleasure to receive positive feedback from our guests and I look forward to passing along your compliments to our team members. We strive every day to Make Great Moments for our guests, which is why your valuable comments are so meaningful for us to receive.
We appreciate your kind comments and hope to serve you again soon.
Best regards,
Rooms

Kiváló elhelyezkedés

4,5

Avenida Dr. Sun Yat Sen NAPE, Se, Makaó, Kína|3,56 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Fontos információ a városról
According to Macau Law No. 16/2021, Visitors are required to provide the incoming passenger card issued while clearing immigration, if the card could not provided, guests are not allowed to stay.
Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

MGM Macau – gyakori kérdések

A(z) MGM Macau 3.6 kilométerre van Makaó központjától.
A(z) MGM Macau Makaó (Kína) területén található, és 3.6 kilométerre van Makaó központjától.
A(z) MGM Macau bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) MGM Macau kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) MGM Macau étteremmel is várja a vendégeket.