FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda

+ 24

Találd meg Warangal legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
24 órás recepció
Étterem
Nemdohányzó
Mosoda

További részletek erről a hotelről: FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda

FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda

FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda is set in Hanamkonda. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and full-day security, along with free WiFi. The guest house has a cable flat-screen TV.

Értékelések innen:
Expedia
Utazók említették
Anonim vendég

Értékelés: 2026. máj. 14.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Disaster. No supply of water in the bathrooms. Couldn’t sleep all night because of the mattress . Lack of amenities and cleanliness is another thing.

Helyszín

Warangal, H No: 23, 6-212/6, Hunter Road, Shyampeta, Hanamkonda, Warangal - 506001, 506001, India|4,37 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda – gyakori kérdések

A(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda 4.4 kilométerre van Warangal központjától.
A(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda Warangal (India) területén található, és 4.4 kilométerre van Warangal központjától.
A(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Nem, a(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Igen, a(z) FabHotel Blue Moon - Thousand Pillar Temple, Hanamkonda étteremmel is várja a vendégeket.