Hyatt Pune

+ 105

Találd meg Kalyani Nagar legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Hyatt Pune ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Reptéri transzfer
Medence
Fitneszközpont

További részletek erről a hotelről: Hyatt Pune

Hyatt Pune

A szálláshely (Hyatt Pune), a kivételes kiszolgálás és a csúcsminőségű felszereltség révén emlékezetes élményt nyújt a vendégek számára.A szálláshelyre (Hyatt Pune) minimális poggyásszal is utazhat, mivel mosodai szolgáltatásával gondoskodik arról, hogy ruhái frissek maradjanak.A tartózkodása kényelmes lesz a szobaszerviznek köszönhetően, amely a pihenését és szórakozását szolgálja.Egészségügyi okokból a dohányzás a szálláshely teljes területén szigorúan tilos. A dohányzás kizárólag a szálláshely által kijelölt dohányzóhelyeken engedélyezett.A szálláshely kényelmi felszerelései között megtalál mindent, ami egy pihentető éjszakai alváshoz szükséges. A szálláshelyen a magasabb szintű élmény érdekében egyes szobákban légkondicionálás vagy ágyneműcsere-szolgáltatás érhető el, hogy javítsák a tartózkodás élményét.Bizonyos szobákban elérhető a szobán belüli videostreaming, a mindennap friss újság, vagy TV, a vendégek szórakozásának biztosítása érdekében. Bizonyos szobákban mindent megtalál, ami egy kávé vagy tea elkészítéséhez szükséges.A szálláshelyen egyes vendégszobák alapvető fürdőszobai felszerelésekkel vannak ellátva, így biztosítva a vendégek kényelmes tartózkodását. Indítsa a nyaralás élményét a legideálisabb módon. Kezdje látogatásának minden reggelét egy helyszíni reggelivel. Kezdje a nyaralás reggeleit egy csésze kávéval, amelyet mindennap megtalál a helyszínen található kávézóban.Ha nem szeretne kimozdulni az étkezésekhez, a szálláshely csábító kulináris választéka mindig a rendelkezésre áll. Éljen át egy fantasztikus estét könnyedén! Töltse estéit kellemesen anélkül, hogy elhagyná a szálláshely szórakoztató létesítményeit. A szálláshelyen (Hyatt Pune) egész nap elérhető szórakoztató tevékenységekben vehet részt. Lazítson mindennap könnyedén a szálláson belül található wellnesslétesítmények felfedezésével.

Értékelések innen:
Hotels.comTrip.comExpediaTripadvisor
Utazók említették
Anonim vendég

Értékelés: 2026. jún. 30.

Ott-tartózkodás: 2026. jún.

It’s great location and a very good property indeed. Breakfast spread was amazing.
My family enjoyed the stay
Anonim vendég

Értékelés: 2026. máj. 15.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Lovely hotel. I would just say avoid the rooms by the lift. They are very small and noisy vs rooms I’ve had on previous stays. Otherwise can’t fault the hotel. Great service & spotless
Üzleti utazók

Értékelés: 2026. márc. 1.

Ott-tartózkodás: 2026. márc.

Hyatt Pune and great hospitality

The whole experience was awesome. Hospitality defined in the true sense is what Pune Hyatt nagar road signifies.
Suraj Dubey was exceptional in making us feel home and going extra mile by guiding us and being there for us. He truly exemplified Hyatt spirit.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. máj. 23.

Ott-tartózkodás: 2026. máj.

Fabulous hotel. Friendly and professional staff. Close to the airport.
Anonim vendég

Értékelés: 2026. febr. 17.

Ott-tartózkodás: 2026. febr.

Everything was excellent. The room was clean, great breakfast and large variety. Gym is also pretty good.

Nagyon jó elhelyezkedés

4,2

Kalyani Nagar, Kalyani Nagar, 88 Nagar Road (Adj. Aga Khan Palace), 411006, India|0,68 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Hyatt Pune – gyakori kérdések

A(z) Hyatt Pune 0.7 kilométerre van Kalyani Nagar központjától.
A(z) Hyatt Pune Kalyani Nagar (India) területén található, és 0.7 kilométerre van Kalyani Nagar központjától.
A(z) Hyatt Pune bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) Hyatt Pune kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) Hyatt Pune étteremmel is várja a vendégeket.