The New View Pahalgam

Találd meg Pahalgām legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) The New View Pahalgam ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
12:00
Kijelentkezés eddig:
10:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Reptéri transzfer
24 órás recepció
Étterem
Nemdohányzó

További részletek erről a hotelről: The New View Pahalgam

The New View Pahalgam

Set in Pahalgām in the Jammu & Kashmir region, The New View Pahalgam offers accommodation with free private parking. With a private bathroom, units at the homestay also have free WiFi. Guests at the homestay can enjoy an à la carte breakfast.

Helyszín

Pahalgām, Laripora, Pahalgam, Jammu and Kashmir, 192126, India|0,86 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

12:00

Kijelentkezés eddig:

10:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

The New View Pahalgam – gyakori kérdések

A(z) The New View Pahalgam 0.9 kilométerre van Pahalgām központjától.
A(z) The New View Pahalgam Pahalgām (India) területén található, és 0.9 kilométerre van Pahalgām központjától.
A(z) The New View Pahalgam bejelentkezési idejének kezdete 12:00, kijelentkezni pedig 10:00 előtt kell.
Igen, a(z) The New View Pahalgam kínál parkolási lehetőséget.
Igen, a(z) The New View Pahalgam étteremmel is várja a vendégeket.