Pasithea Sunset

Találd meg Milopótamos legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Pasithea Sunset ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Elsősegélykészlet
Internet-hozzáférés

További részletek erről a hotelről: Pasithea Sunset

Pasithea Sunset

Situated in Milopótamos in the Cyclades region, Pasithea Sunset has a patio. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.

Helyszín

Milopótamos, ΡΟΝΤΑΚΑΔΟΣ Νο2, 84002, Görögország|1,38 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Pótágyak

Pótágy kérhető felár ellenében, a szoba méretétől függően.

Pasithea Sunset – gyakori kérdések

A(z) Pasithea Sunset 1.4 kilométerre van Milopótamos központjától.
A(z) Pasithea Sunset Milopótamos (Görögország) területén található, és 1.4 kilométerre van Milopótamos központjától.
A(z) Pasithea Sunset bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Igen, a(z) Pasithea Sunset kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Pasithea Sunset területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.