CiNta Hotel

+ 37

Találd meg Balabag legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) CiNta Hotel ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Étterem
Nemdohányzó
Bár
Zuhanyzó

További részletek erről a hotelről: CiNta Hotel

CiNta Hotel

Set in Boracay and with White Beach Station 1 reachable within 700 metres, CiNta Hotel offers a restaurant, non-smoking rooms, free WiFi throughout the property and a bar. The property is located in the Bulabog district.

Értékelések innen:
Expedia
Anonim vendég

Értékelés: 2024. máj. 11.

Ott-tartózkodás: 2024. máj.

Sll

Helyszín

Balabag Balabag, Aklan West Road, 5608, Fülöp-szigetek|0,83 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Fontos információ a városról
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors.
Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

CiNta Hotel – gyakori kérdések

A(z) CiNta Hotel 0.8 kilométerre van Balabag központjától.
A(z) CiNta Hotel Balabag (Fülöp-szigetek) területén található, és 0.8 kilométerre van Balabag központjától.
A(z) CiNta Hotel bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Nem, a(z) CiNta Hotel nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
Igen, a(z) CiNta Hotel étteremmel is várja a vendégeket.