Sandcastles Mooloolaba

+ 117

Találd meg Mooloolaba legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Sandcastles Mooloolaba ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
10:00
Háziállatok
Háziállat nem vihető
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
Medence
Nemdohányzó
Mosoda

További részletek erről a hotelről: Sandcastles Mooloolaba

Sandcastles Mooloolaba

Situated only 20 m from the patrolled area of the Mooloolaba beach, Sandcastles Mooloolaba offers a variety of 1-bedroom and self-contained apartments. Guests have access to a heated swimming pool and a hot tub.

Értékelések innen:
TripadvisorHotels.comExpedia
Utazók említették
Párok

Értékelés: 2024. aug. 22.

Ott-tartózkodás: 2024. aug.

Sandcastles is very good

We had a 10 day stay using one of the lower level deluxe apartments.
We enjoyed many things by choosing Sandcastles. The friendly team who manage the facility, the big balcony, clean and tidy apartment, big bathroom and shower, and comfortable bed, made the choice of staying at Sandcastles a good choice.
Most of all was the great location. Very close to the Mooloolaba Wharf with all of its eating places, the Surf Club, and so close to the southern end of The Esplanade.
There were 2 good sized TVs – lounge plus bedroom; good furniture both within the apartment and on the balcony.
Coles is the only supermarket in Mooloolaba and this is a 10 minute or more walk away. We found this Supermarket to be not up to standard and much preferred the 3 Supermarkets 5 mins by bus south at the Kawana Shopping Centre. This Shopping Centre also has a Butchers Shop as well as the 3 Supermarkets.
Although the apartment has single glazed windows we were never troubled by noise.
We had no car so did not use the Car park but did notice that it was underground at the Sandcastles and very secure.
We used the frequent buses from the bus stop only a 1 minute walk away.
Our booking was made by phone and we received the apartment and location we asked for. Price was very similar to other Mooloolaba apartments but the big advantage of Sandcastles is its superb location within Mooloolaba. Most definitely a major attraction being only a short walk to everything.
We have stayed at Mooloolaba several times over the last 10+ years and were pleased we choose Sandcastles for the first time on this visit.
Sandcastles is not a high rise building but views are still adequate but its prices are much better that what the high rise accommodations charge.
Párok

Értékelés: 2024. aug. 27.

Ott-tartózkodás: 2024. aug.

Good location but very tired and the photos must be atleast 10 years old. Very small pool and sun in afternoon only.

Great location and next door to the life saving club. Comfortable bed but shortage of space for clothes and food as no cupboard space only a wardrobe in the bedroom and minimal kitchen bench.
There was no shower condiments and the toilet paper was so thin!
Anonim vendég

Értékelés: 2024. szept. 10.

Ott-tartózkodás: 2024. szept.

Well-located older apartment block. Close to the beach and Mooloolaba's main retail strip
Anonim vendég

Értékelés: 2025. jan. 15.

Ott-tartózkodás: 2025. jan.

Was a great stay would stay again.
Párok

NZ

Értékelés: 2024. ápr. 5.

Ott-tartózkodás: 2024. márc.

Fantastic place Excellent customer service

Really nice low level complex,Had all the amenities we wanted and kitchen had all we required to cook and make meals.Nice big balcony with relaxing outdoor furniture.Joel/Tegan and Maddie are great hosts and are able to give that personal touch being a smaller complex.TV in bedroom,Foxtel available.Nice large fridge a plus.We had a unit facing Swankee the go to coffee shop.Pool is not massive but adequate,lovely spa pool.Inside furniture gave a beach feel.Bed comfy.Located at the Surf club end of Esplanade.Supermarket/Resturants and Bottle store all in easy walking distance.

Kiváló elhelyezkedés

4,8

Mooloolaba, Corner of Parkyn Parade and River Esplanade, 4557, Ausztrália|0,58 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

10:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállat nem vihető

Fontos információk a szállodától
Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. 18 év alatti vendégek csak szülő vagy törvényes képviselő kíséretében jelentkezhetnek be. Érkezéskor AUD 200 fizetendő biztonsági letétként. Hitelkártyával fizetendő. A letét kijelentkezéskor visszajár. A letét teljes mértékben visszatérítendő hitelkártyával, ha a kijelentkezéskori szemrevételezéskor úgy találják, hogy nem esett kár a szállásban.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logocard logo

Sandcastles Mooloolaba – gyakori kérdések

A(z) Sandcastles Mooloolaba 0.6 kilométerre van Mooloolaba központjától.
A(z) Sandcastles Mooloolaba Mooloolaba (Ausztrália) területén található, és 0.6 kilométerre van Mooloolaba központjától.
A(z) Sandcastles Mooloolaba bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 10:00 előtt kell.
Igen, a(z) Sandcastles Mooloolaba kínál parkolási lehetőséget.
Nincsenek információink arról, hogy a(z) Sandcastles Mooloolaba területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.