Greystone Suites & Apartments
+ 8
Találd meg Riga legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján
Hasonlítsd össze a(z) Greystone Suites & Apartments ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen
Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat
Szobák és árak összehasonlítása
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények
Bejelentkezés ettől: | 15:00 |
|---|---|
Kijelentkezés eddig: | 11:00 |
Háziállatok | Háziállatok felár ellenében vihetők |
Gyermek | Gyerekbarát szálloda |
További részletek erről a hotelről: Greystone Suites & Apartments
Greystone Suites & Apartments
Situated a 3-minute walk from Riga Dome Cathedral, Greystone Suites & Apartments offers accommodation in the heart of Rīga. There is an in-house restaurant and free WiFi.
Helyszín
Riga, Kaļķu iela 4, LV-1050, Lettország|0,62 km a városközponttól
Érkezés és távozás
Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
11:00
Hasznos információk
Gyerekbarát szálloda
12 éves kortól
5 396 Ft (EUR15) személyenként és éjszakánként
5 éves kor alatt
Ingyenes
Háziállatok felár ellenében vihetők
Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó Greystone Suites & Apartments illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. Előfordulhat, hogy az ételek és italok felszolgálása a szálláson korlátozott vagy nem elérhető a koronavírus (COVID-19) miatt. A koronavírus (COVID-19) miatt a szállás óvintézkedéseket vezetett be a vendégek és a személyzet védelme érdekében. Egyes szolgáltatások korlátozottan vagy egyáltalán nem érhetők el. A koronavírus (COVID-19) miatt a szállás csökkentette a recepció és a szolgáltatások elérhetőségének idejét. A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás további dokumentumokat kérhet el a vendégektől, hogy igazolják személyazonosságukat, útitervüket és egyéb fontos részleteket az utazással kapcsolatban olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. Érkezéskor EUR 100 fizetendő biztonsági letétként. Készpénzben fizetendő. A letét kijelentkezéskor visszajár. A letét teljes mértékben visszatérítendő készpénzben, ha a kijelentkezéskori szemrevételezéskor úgy találják, hogy nem esett kár a szállásban.
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:


Greystone Suites & Apartments – gyakori kérdések
Repülőjegyre vagy autóra van szükséged az utazáshoz?
Tudtad, hogy az utazásod többi részét is segíthetünk megtervezni? Akár repülőjegyre, akár autókölcsönzésre van szükséged, velünk exkluzív ajánlatokat és nagyszerű árakat találhatsz.Járatok ide: Riga
Autóbérlés itt: Riga