The Hotel Lucerne, Autograph Collection

Luzern, Sempacherstrasse 14, 6002, Svájc

+ 59

Találd meg Luzern legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
15:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Reggeli
Reggelit kínál
Háziállatok
Háziállatok felár ellenében vihetők
Gyermek
Gyerekbarát szálloda

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Parkolás
Légkondicionálás
24 órás recepció
Nemdohányzó
Mosoda

További részletek erről a hotelről: The Hotel Lucerne, Autograph Collection

The Hotel Lucerne, Autograph Collection

Tapasztalja meg a páratlan létesítmények és felszereltség bőségét a szálláshelyen (The Hotel Lucerne, Autograph Collection). Tartsa fent a zökkenőmentes kommunikációt a szálláshelyen biztosított ingyenes wifi segítségével.Luzern felfedezése még egyszerűbbé válik a szálláshelyen biztosított közlekedési szolgáltatások segítségével. Ha autóval érkezik, használja ki a szálláshely kényelmes helyszíni parkolási lehetőségeit. Ezen a fantasztikus szálláshelyen a tartózkodása alatt a recepció figyelmes személyzete számos kényelmi szolgáltatással, például concierge-szolgáltatással áll rendelkezésére. Hosszabb látogatások esetén vagy bármikor, amikor szükséges, a mosodai szolgáltatás biztosítja, hogy kedvenc, utazáshoz használt ruhadarabjai tiszták és hozzáférhetőek maradjanak.Szobaszervizének köszönhetően a szálláshely ideális a tartózkodásához. Minden látogató egészségének és kényelmének biztosítása érdekében a dohányzás szigorúan tilos a szálláshely egész területén. Az otthonosan kialakított vendégszobák számos funkciót kínálnak, garantálva a nyugodt éjszakai alvást, így gondoskodva kényelméről. Bizonyos szobákban a szálláshely légkondicionálót vagy ágynemcsűere-szolgáltatást kínál a vendégek kényelme és elégedettsége érdekében.A szálláshelyen (The Hotel Lucerne, Autograph Collection) több szobában külön nappali, vagy akár erkély, illetve terasz is található. Egyes szobákban a látogatók egy kis szórakozást is élvezhetnek, a szobán belüli videostreaming, a mindennap friss újság vagy a TV segítségével. Nem fog szomjazni, mivel egyes vendégszobák minden szükséges eszközzel fel vannak szerelve, hogy kávét vagy teát főzhessen.Érdemes megjegyezni, hogy egyes vendégszobákban fürdőköpeny, törölköző vagy hajszárító szolgálja az ön kényelmét. Kezdje a napot stresszmentesen a szálláshelyen (The Hotel Lucerne, Autograph Collection) a helyszínen biztosított reggelivel.

Értékelések és vélemények

Tisztaság4,4
Helyszín4,4
Szolgáltatás4,4
Létesítmények4,3

Nagyon jó elhelyezkedés

4,4

Luzern, Sempacherstrasse 14, 6002, Svájc|0,64 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

15:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Gyermek

Gyerekbarát szálloda

Pótágyak

12 éves kortól

50 248 Ft (CHF120) személyenként és éjszakánként

2 és 11 év között

33 499 Ft (CHF80) személyenként és éjszakánként

Kiságyak

1 éves kor alatt

Ingyenes

Háziállatok

Háziállatok felár ellenében vihetők

Reggeli

Reggelit kínál

Reggeli menü

Svédasztal

Reggeli opciók

Amerikai reggeli, Kontinentális reggeli, Vegetáriánus reggeli

Reggeli ára

14 656 Ft (≈  35 CHF)/fő

Reggeli időpontok

06:30 és 10:30 között (Hétfő–Péntek), 07:00 és 11:00 között (Szombat–Vasárnap)

Fontos információk a szállodától
Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó The Hotel Lucerne, Autograph Collection illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Please note that Single Currency Credit Cards (UnionPay logo only) cannot be accepted for reservations. Please note that guests booking a rate where prepayment is needed will receive a link after booking to pay the prepayment.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logocard logo

Cash

The Hotel Lucerne, Autograph Collection – gyakori kérdések

Nincsenek információink arról, hogy a(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.
A(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection bejelentkezési idejének kezdete 15:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Igen, a(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection kínál parkolási lehetőséget.
A(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection 0.7 kilométerre van Luzern központjától.
A(z) The Hotel Lucerne, Autograph Collection Luzern (Svájc) területén található, és 0.7 kilométerre van Luzern központjától.