+ 46

Találd meg Segrate legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) Hotel Rafael ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
12:00
Háziállatok
Háziállatok térítésmentesen vihetők
Gyermek
A szálloda nem fogad gyerekeket

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Fitneszközpont
24 órás recepció
Étterem
Nemdohányzó

További részletek erről a hotelről: Hotel Rafael

Hotel Rafael

A Milánóban található Hotel Rafael étteremmel várja vendégeit. A wifi használata ingyenes. Valamennyi szoba légkondicionált. A saját fürdőszobában bidé is igénybe vehető. A Hotel Rafael kertet és bárt is kínál.

Értékelések és vélemények

Helyszín

Segrate, Via Olgettina 60, 20132, Olaszország|2,03 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

12:00

Hasznos információk

Gyermek

A szálloda nem fogad gyerekeket

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Háziállatok

Háziállatok térítésmentesen vihetők

Fontos információk a szállodától
Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. A koronavírus (COVID-19) terjedésének minimálisra csökkentése érdekében hozott kormányzati határozatoknak megfelelően ez a szállás jelenleg nem fogad vendégeket egyes országokból olyan időszakokban, amikor a határozatok érvényben vannak. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. Előfordulhat, hogy az ételek és italok felszolgálása a szálláson korlátozott vagy nem elérhető a koronavírus (COVID-19) miatt. A koronavírus (COVID-19) miatt a szállás óvintézkedéseket vezetett be a vendégek és a személyzet védelme érdekében. Egyes szolgáltatások korlátozottan vagy egyáltalán nem érhetők el. A koronavírus (COVID-19) miatt a szálláson nem érhetőek el az edzőtermi és gyógyfürdő szolgáltatások. A koronavírus (COVID-19) miatt ez a szállás szigorúan veszi a távolságtartási intézkedések betartását. A koronavírus (COVID-19) miatt arra kérjük, hogy csak az úti célon érvényes helyi kormányzati útmutatásoknak megfelelve foglalja le ezt a szállást, ideértve (de nem kizárólag) az utazás céljára és a megengedett csoportlétszámra vonatkozó szabályozásokat. A koronavírus (COVID-19) miatt a maszk viselete kötelező minden beltéri, közös helyiségben.
Fontos információ a városról
Please check with the hotel about the regulations for adjusting the air conditioning temperature as new regulations have been implemented to support environmental protection.
Elfogadott fizetési módok
A szállodában az alábbi fizetési módok lehetségesek:
card logocard logocard logo

Cash

Hotel Rafael – gyakori kérdések

Igen, a(z) Hotel Rafael étteremmel is várja a vendégeket.
A(z) Hotel Rafael bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 12:00 előtt kell.
Nem, a(z) Hotel Rafael nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
A(z) Hotel Rafael 2.0 kilométerre van Segrate központjától.
A(z) Hotel Rafael Segrate (Olaszország) területén található, és 2.0 kilométerre van Segrate központjától.