+ 2

Találd meg Camogli legjobb szállodáit dátum, ár vagy preferencia alapján

Hasonlítsd össze a(z) La Mansarda sul Porto ajánlatait több száz weboldalról, egy helyen

Keresd az ingyenes lemondást kínáló vagy kiváló értékelésű ajánlatokat

Szobák és árak összehasonlítása

Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot
1 éjszaka
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Több száz oldalt ellenőrzünk, és megkeressük a legjobb ajánlatot

Gyors tények

Bejelentkezés ettől:
14:00
Kijelentkezés eddig:
11:00

Kényelmi szolgáltatások

Wi-Fi
Légkondicionálás
Nemdohányzó
Lift
Dohányzásra kijelölt helyek
Üzleti központ

További részletek erről a hotelről: La Mansarda sul Porto

La Mansarda sul Porto

Situated in Camogli, 200 metres from Camogli Beach and 26 km from Casa Carbone, La mansarda sul Porto features spacious air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi.

Helyszín

Camogli, Via al Porto 47 interno 18, 16032, Olaszország|0,49 km a városközponttól

Érkezés és távozás

Bejelentkezés ettől:

14:00

Kijelentkezés eddig:

11:00

Hasznos információk

Pótágyak

A pótágyak hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Kiságy

A kiságy hozzáadásával kapcsolatos részletekért vedd fel a kapcsolatot a szállodával.

Fontos információk a szállodától
A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Érkezése várható idejéről előre tájékoztassa a szállásadó La mansarda sul Porto illetékeseit. Ezt foglaláskor a „Megjegyzések és különleges kérések” mezőbe írhatja, vagy közvetlenül a szálláshoz is fordulhat a visszaigazoláson olvasható elérhetőségek egyikén. Bejelentkezéskor érvényes fényképes igazolvány és hitelkártya felmutatása szükséges. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a különleges kérések teljesítése érkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében történik, és felár fizetését vonhatja maga után. Ez a szállás a koronavírus (COVID-19) helyzetre reagálva biztonsági és egészségügyi óvintézkedéseket alkalmaz. Előfordulhat, hogy az ételek és italok felszolgálása a szálláson korlátozott vagy nem elérhető a koronavírus (COVID-19) miatt. A koronavírus (COVID-19) miatt a szállás óvintézkedéseket vezetett be a vendégek és a személyzet védelme érdekében. Egyes szolgáltatások korlátozottan vagy egyáltalán nem érhetők el. Egyéni vendéglátó által kezelve

La Mansarda sul Porto – gyakori kérdések

Nincsenek információink arról, hogy a(z) La Mansarda sul Porto területén található-e étterem. Foglaláskor egyeztess velük.
A(z) La Mansarda sul Porto bejelentkezési idejének kezdete 14:00, kijelentkezni pedig 11:00 előtt kell.
Nem, a(z) La Mansarda sul Porto nem kínál parkolási lehetőséget. Ha parkolóhellyel rendelkező hotelt keresel, szűrd a keresési eredményeket a „Kényelmi szolgáltatások” között található „Parkolás” szűrővel.
A(z) La Mansarda sul Porto 0.5 kilométerre van Camogli központjától.
A(z) La Mansarda sul Porto Camogli (Olaszország) területén található, és 0.5 kilométerre van Camogli központjától.