Repülőjegyek a(z) Ószaka Itami repülőtérről ide: Kjúsú-Okinava

Repülőjegy-ajánlatok a(z) Ószaka Itami repülőtérről Kjúsú-Okinava területére

Olcsó repülőjegyeket keresel a(z) Ószaka Itami repülőtérről Kjúsú-Okinava területére, vagy a last minute utak érdekelnek? Itt megtalálod a legolcsóbb egyirányú és oda-vissza jegyeket.

Repülés a(z) Ószaka Itami repülőtérről Kjúsú-Okinava területére

Építs ezekre a hasznos adatokra a repüléshez.
Legolcsóbb repülőjegy keresése32 277 Ft
A legolcsóbb hónap a repülésreáprilis
Átlagos menetidő1 óra 33 perc
Átlagos heti járatszám2098
A legnépszerűbb légitársaságokANA (All Nippon Airways)

Gyakori kérdések

Igen, jelenleg közvetlen járattal repülhetsz a(z) Ószaka Itami repülőtérről a(z) Oita repülőtérre, a(z)Fukuoka repülőtérre, illetve a(z) Mijadzaki repülőtérre Kjúsú-Okinava területén.
A(z) Ószaka Kansai International repülőtér és a(z) Kóbe repülőtér is kínál közvetlen járatot Kjúsú-Okinava területére.
Megnéztük az összes oda-vissza járatot a(z) Ószaka Itami repülőtér és Kjúsú-Okinava között, amit az elkövetkező 12 hónapra találtunk. Úgy tűnik, hogy a legjobb ár 32 277 Ft. Ez Kjúsú-Okinava átlagos jegyárához (65 702 Ft) képest jó lehetőség.
A(z)Ószaka Itami repülőtérről a(z) Kagosima repülőtérre jelenleg május a legolcsóbb hónap a repüléshez.
A(z) Ószaka Itami repülőtérről a(z) Oita repülőtérre jelenleg április a legolcsóbb hónap a repüléshez.
A(z) Ószaka Itami repülőtérről a(z) Okinava Naha repülőtérre jelenleg július a legolcsóbb hónap a repüléshez.
A(z) Ószaka Itami repülőtérről a(z) Nagaszaki repülőtérre pedig általában április folyamán a legolcsóbb a repülés.
Átnéztük a naptárban a járatokat, és azt találtuk, hogy jelenleg a(z) Ószaka Itami repülőtér és Kjúsú-Okinava között 2026. április 13., hétfő napján a legolcsóbbak a repülőjegyek.
Ha a kiindulási repülőtered Ószaka Itami, Kjúsú-Okinava területén Oita a legolcsóbb úti cél. Oita legolcsóbb repülőtere jelenleg Oita.
Az átlagos menetidő a(z) Ószaka Itami repülőtér és Kjúsú-Okinava között 1 óra és 35 perc.